Premiéra skupiny Black Moon

20. března 2011 v 22:39 | Milan Chmelenský |  RECENZE - SOUČASNOST - ZPRÁVY
Rockový klub "Pizza Pub" na Čankovské v Karlových Varech byl tím místem, které si vybrala skupina "Black Moon" pro svoji premiéru. Po pravdě řečeno, až tak o novou kapelu nešlo. Pánové Šmíd, Horký, Zábranský, Hrabák již nějaký ten čas působili v kraji jako "Hard Again", ale s novějším repertoárem přišla i změna názvu.
V celkem velké restauraci bylo již půl hodiny před začátkem těžké sehnat místo k sezení a když to muzikanti rozbalili, mnozí postávali kolem pódia a s přibývajícím časem se dokonce zaplnil i taneční parket. Hard-rockoví Black Moon odehráli své vystoupení v pohodě a s nadšením. Skladby od skupin jako byli Manfred Man, Free, Led Zeppelin, Cream, ZZ Top nebo Steppenwolf vyzněli na sále velmi dobře, díky perfektnímu ozvučení. A během večera došlo jako již tradičně na bicí-sólo Karla Hrabáka, které bylo oceněno velkým potleskem. Mě osobně potěšil fakt, že skupina zahrála i vlastní skladby. Myslím, že všichni přítomní mohli být spokojeni. Jen jsem trochu postrádal přítomnost některých karlovarských rockerů. Rád jsem se po delším čase zase viděl se Šveskou, Františkem z Kraslic i se samotnou kapelou. Také mě potěšilo, že se nechala přemluvit moje kolegyně a zpěvačka Petra, která dorazila až z Habartova a byla s celým rockovým večerem taktéž spokojena.
Se skupinou "Black Moon" je možné se opět setkat 9.dubna, kdy zahrají pro návštěvníky restaurace "Pod mostem" v Dalovicích-Všeborovicích.

...více fotek v galerii
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Milan(Black Moon) Milan(Black Moon) | 21. března 2011 v 1:20 | Reagovat

Ahoj Milane,
díky za pozitivní recenzi.Vážíme si toho a samozřejmě nás to těší. Obrázky se ti povedly a s tvým svolením je zařadíme do našeho archivu. Ještě jednou dík a zase někdy na bigbítu.

2 musiclife-emerson musiclife-emerson | 21. března 2011 v 10:04 | Reagovat

Ahoj. Díky za komentář. Fotky jsou Vám samozřejmě k dispozici.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama